ଛାଡ଼ପତ୍ର ପରେ ମୁଁହ ଖୋଲିଲେ Salman Khanଙ୍କ ଭାଉଜ, କହିଲେ ଦିନେ ରାତିରେ ମୋ ସହ ସବୁ ମିଶିକି…

ମଲାଇକା ଏବଂ ଅରବାଜଙ୍କ ତଲାକ ତିନି ବର୍ଷ ହୋଇସାରିଛି, ଉଭୟ ନିଜ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରେ ମଲାଇକା ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ସହ ଅଛନ୍ତି, ସେହି ସମାନ ଅରବାଜ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଜର୍ଜିଆ ସହିତ ଅଛନ୍ତି | ମଲାଇକା କେବଳ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ହେତୁ ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ପୋଷାକ ହେତୁ ଅନେକ ଥର ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଛନ୍ତି|

ମଲାଇକା ତାଙ୍କର 47 ତମ ଜନ୍ମଦିନର କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଏହି ଅବସରରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟପଟେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଭାଇ ଅରବାଜ ଖାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଖବର ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି | ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କର ଯୋଡି ଟିଭିର ଆଇଡିଆଲ୍ ଦମ୍ପତ୍ତିରେ ଗଣାଯାଉଥିଲା |

ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି, ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ଖବର ଆସିଲା, ସମସ୍ତେ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲେ କାରଣ ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ 5 କିମ୍ବା 10 ବର୍ଷ ନୁହେଁ ବରଂ 19 ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପାରସ୍ପରିକ ମତଭେଦ ହେତୁ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା |

ଏଥି ସହିତ ମଲାଇକା କରୀନା କପୁରଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟ ସୋ ରେ ଆସିଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ମଲାଇକା କହିଥିଲେ ଯେ ସେହି ସମୟରେ ପରିସ୍ଥିତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅସୁବିଧାଜନକ ହେବା ସହିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାରଣରୁ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ। ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ହେତୁ, ଅନେକ ଜୀବନ ପ୍ରଭାବିତ ହେଉଥିଲା, ଅରବାଜଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ହେବାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ରାତିରେ ମଲାଇକା ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ |

ମଲାଇକା ଅରବାଜଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ସେ ନିଜେ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ସେ ଚାହୁଁଥିବା ଡାଇଭସ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ଯାହା ଉପରେ ଅରବାଜ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହି ଜିନିଷ ପାଇଁ ଶତପ୍ରତିଶତ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏବଂ ମଲାଇକା ପରେ ଛାଡପତ୍ର କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ମଲାଇକା ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଏହା କରିବା ସହଜ ନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ |