ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ୟା ଓ ଏହାର ପ୍ରତିକାର କହିବ ଏହି ଚିହ୍ନ, ଏହା ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ବାଛନ୍ତୁ …

ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଏ | କିଛି ଅସୁବିଧା ଅଛି ଯାହାକି ଅଳ୍ପ ସମୟ ପାଇଁ ଘଟେ ଏବଂ ତା’ପରେ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସମାଧାନ ହୁଏ | ସେହି ସମୟରେ, କିଛି ଅସୁବିଧା ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ଛାଡିବ ନାହିଁ | ଏପରି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ର ସମାଧାନ କରିବା କୁ ଚାହିଁଥାନ୍ତି ତେବେ ଏହି ଉପାୟ କୁ ଆପଣେଇ ପାରିବେ I

ବାଘ

ପ୍ରଥମ ଚିହ୍ନ ହେଉଛି ବାଘ , ଯାହା କୁ ଶକ୍ତି ର ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଏହାକୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁଳନା କରାଯାଇଛି | ଯଦି ଆପଣ ବାଘ ଏହି ଚିହ୍ନକୁ ବାଛିଛନ୍ତି, ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନରେ ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକୁ ମନେ ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଏକ ବିଶେଷ ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଭବିଷ୍ୟତରେ, ତୁମ ଭାଗ୍ୟ ସହିତ ତୁମକୁ କିଛି ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ଚାଲୁଥିବା ପଥ ବିଷୟରେ ଏହି ଚିହ୍ନ ବହୁତ କିଛି କହିଥାଏ | ଏହା ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇପାରେ ଯେ ଆପଣ ଯେଉଁ ପଥରେ ଯାଉଛନ୍ତି I ଏହାକୁ ଉନ୍ନତ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏହା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ଯେ ଆପଣ ଯେଉଁ ପଥରେ ଯାଉଛନ୍ତି ତାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୁଲ୍ ଅଟେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତରେ କିଛି ସଙ୍କଟରେ ଫସି ରହିପାରନ୍ତି | ତେଣୁ ସମୟ ସମୟରେ ଭ୍ରମଣରୁ ନିଜକୁ ବନ୍ଦ କର | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଆପଣଙ୍କୁ କଦାପି ଭରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ଏବଂ ଯାଅ |

ସମୟ ଘଣ୍ଟା

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି,ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ କି ସମୟ ପରିବର୍ତନ ଶିଳ ଅଟେ | ଏହି ଚିହ୍ନ ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ କହିଥାଏ | ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଚିହ୍ନକୁ ବାଛିଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣ ଅତୀତର କଟୁ ସ୍ମୃତି ବିଷୟରେ ଭୁଲିଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢିବା କୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାହା କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଭଲ କିମ୍ବା ଖରାପ ଜିନିଷ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବ ନାହିଁ | ଯଦି ଆଜି ତୁମ ସହିତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ତେବେ ଆସନ୍ତାକାଲି ଖରାପ ହେବ କିମ୍ବା ଯଦି ଆଜି ତୁମ ସହିତ ଖରାପ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଆସନ୍ତାକାଲି ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ତେଣୁ, ତୁମର ଅତୀତକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୁଲିଯାଅ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନରେ ବଞ୍ଚିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର ଏବଂ ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କର | ଏହା ହେଉଛି ତୁମର ସୁଖର ମନ୍ତ୍ର |

ଚନ୍ଦ୍ରମା

ଜାଣିରଖନ୍ତୁ କି ଚନ୍ଦ୍ରମା ସମ୍ପର୍କ ଭାବନା ସହିତ ଅତି ନିକଟତର ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଯଦି ତୁମେ ତିନୋଟି ଚିହ୍ନରୁ ଚନ୍ଦ୍ରକୁ ବାଛିଛ I ତେବେ ଏହା ତୁମର ରହସ୍ୟମୟ ଆଚରଣକୁ ସୂଚିତ କରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଚିହ୍ନକୁ ବାଛିଛନ୍ତି I ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ କିଛି ଇଚ୍ଛା କରି ନେଇଛନ୍ତି | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ବା ଅନ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ | ଚନ୍ଦ୍ର ଚିହ୍ନ ବାଛିବାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି କିଛି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଅଶାନ୍ତ କରିଥାଏ ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣ ରାତିରେ ଆରାମରେ ଶୋଇପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି | ତେଣୁ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ ଯେ ଆପଣ ନିଜ ମନ କାହା ସହିତ ବାଣ୍ଟନ୍ତୁ |