ବାହାଘର ଏତେ ବର୍ଷ ପରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଖୋଲିଲେ ନିଜ ବେଡ଼ରୁମର ସିକ୍ରେଟ, କହିଲେ ଚତୁର୍ଥୀ ରାତିରେ Abhishek ମତେ ଦେଖିକି ସମ୍ଭାଳି… ହେ ପ୍ରଭୁ

ବିଶ୍ଵ ସୁନ୍ଦରୀ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିଥିବା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ସମୟରେ ଏକରୁ ଅଧିକ ସୁପର ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତାର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ସହିତ ପୁରା ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ନିଜର ଦିୱାନା କରିଦେଇଥିଲେ ଏହା ପରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସିରେ ଥିଲେ।

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ଅଭିଷେକଙ୍କ ଯୋଡିଙ୍କୁ ବହୁତ ଫ୍ୟାନ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଉଭୟେ ମଧ୍ୟ ବେଳେବେଳେ ନିଜ ପ୍ରେମକୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରକାଶ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପାଇଁ ଏପରି ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି ଯାହା ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇନ୍ତି।

ଧୁମ୍ 2 ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ ଏହାପରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ବଢିବାରେ ଲାଗିଲା ଏବଂ ଉଭୟ ଧୀରେ ଧୀରେ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ତାପରେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ବଢ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲା ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସ୍ୱାମୀ ଅଭିଷେକଙ୍କର ଏପରି ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଥିଲେ ଯାହା ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ଧୁମ୍ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଅଭିଷେକ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ କହିଥିଲେ ଯେ ଅଭିଷେକଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବାରେ ମୋର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲପାଆନ୍ତି ସମୟ ସମୟରେ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆସେ।

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ନିଜ ବେଡ୍ ରୁମ୍ ର ରହସ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ସେ ନିଜ ଶୋଇବା ଘରର ରହସ୍ୟ ଖୋଲି କହିଥିଲେ କି ହନିମୁନ୍‌ ଦିନ ଅଭିଷେକ ବେଡର ସମସ୍ତ ସ୍କ୍ରୁ ଖୋଲି ଦେଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଖଟ ତଳେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ସେ ଅଭିଷେକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଅଭିଷେକଙ୍କ ସହ 2 ଦିନ କଥା ହୋଇନଥିଲେ।