13 ବର୍ଷ ପରେ ଏବେ ଏମିତି ହେଇଯାଇଛି Aashiq Banaya Aapneର ହିରୋଇନଙ୍କର ଅବସ୍ଥା, ଦେଖିଲେ ଦୁଃଖ ଲାଗିବ, ଏତେ କଷ୍ଟରେ…

ବଲିଉଡ ଦୁନିଆରେ, ଏପରି ଅନେକ କଳାକାର ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଅଳ୍ପ ସମୟ ପାଇଁ ଏହି ଦୁନିଆକୁ ପାଦ ଦିଅନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଅନେକ ବର୍ଷ ପରେ ଫେରି ଆସନ୍ତି କିମ୍ବା ଅନ୍ୟତ୍ର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଯାଏ| ହଁ, ବଲିଉଡରେ ଖ୍ୟାତି ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ରହେ ନାହିଁ, ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ଏଥିପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ ଏବଂ ବଲିଉଡରେ କେବଳ ଅଳ୍ପ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜର ଖ୍ୟାତି ବଜାୟ ରଖିଛନ୍ତି| କିଛି କଳାକାର ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ନିଜର ଖ୍ୟାତି ହରାଇଛନ୍ତି| ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆମ ଆର୍ଟିକିଲରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ’ଣ ବିଶେଷ ଅଛି?

ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଇମ୍ରାନ ହାଶମୀଙ୍କ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯିଏକି କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଏକ ଚମତ୍କାର ରୂପରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଏତେ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ପାରିବେ ନାହିଁ| ହଁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର ହୋଇଯାଇଛି|କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ ଯେତିକି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଥିଲେ ନିଜର ଲୁକ ପାଇଁ, ଏବେ ସେ ଏହିପରି ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଚିହ୍ନି ପାରିବେ ନାହିଁ ।

ବାସ୍ତବରେ, ଆମେ ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ|ତନୁଶ୍ରୀ ଜଣେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଲୁକ୍ ଦେଖିଲେ ସେ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ବର୍ତମାନ କିପରି ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି ତାହା ଦେଖି କେହି ବିଶ୍ୱାସ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ| ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିଅର୍ ବହୁତ କମ୍ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ନିଜ ପାଇଁ ଏକ ନାମ କରିପାରିଥିଲେ|ତନୁଶ୍ରୀ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି | ତାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ 2008 ରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ପୁଣି ଥରେ ମିଡିଆ ହେଡଲାଇନରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଭାଇରାଲ୍ ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ପୂର୍ବଠାରୁ ବହୁତ ଭିନ୍ନ| ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଫଟୋଗୁଡିକୁ ବହୁତ ଦେଖୁଛନ୍ତି|

2005 ମସିହାରେ, ସେ ଆଶିକ୍ ବନାୟା ଆପନେ ଫିଲ୍ମରେ ଇମ୍ରାନ୍ ହାଶ୍ମୀଙ୍କ ସହ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଲୁକ୍ ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ ସେହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ଲୋକଙ୍କ ଆଖି ଲାଖିଯାଇଥିଲା |ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ ଅଭିନୟ ବହୁତ ଭଲ |ସେ ଧୋଲ, ରିସ୍କ (2007), ଗୁଡ୍ ବଏ ବ୍ୟାଡ୍ ବଏ (2007) ପରି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ 2010 ରେ ଫିଲ୍ମ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ଯାହା ପରେ ସେ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦୂରରେ ଥିଲେ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଶାର ଦୀପ ପୁଣି ଥରେ ଜଳି ଉଠିଛି।

ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତଙ୍କ ଜୀବନ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ। ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇଥିଲା ଏବଂ ଅନେକ ଗୁଜବ ମଧ୍ୟ କ୍ରପ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତ ନାନା ପାଟେକରଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତା ଗ୍ଲାମର ଜୀବନ ଛାଡି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାର ମାର୍ଗ ବାଛିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତା ଏହା ଉପରେ କୌଣସି ଶବ୍ଦ କହି ନାହାଁନ୍ତି। ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତା ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ସର୍ବଦା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ରଖନ୍ତି, ତେଣୁ ସେହି ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିବା ଅତ୍ୟାଚାରକୁ ଭୁଲି ପାରି ନଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଲଢ଼ିଥିଲେ|ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ ଓଜନ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବାରେ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି|