ବିବାହର ପ୍ରଥମ ରାତିରେ ବର କନିଆଁକୁ ପଚାରିଲେ, ତମ Exam କେବେ ଅଛି? ପରଦିନ ସକାଳୁ କନିଆଁ ହେଇଗଲେ ବିଧବା… ଏମିତି ହେଲା କିଛି

ବିବାହ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଝିଅର ଜୀବନରେ ଏକ ବିଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ହୋଇଥାଏ| ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଝିଅ ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥାନ୍ତି| ଗୋଟିଏ ଝିଅର ବିବାହ ବିଷୟକୁ ଅନେକ ସ୍ୱପ୍ନ ଥାଏ| ବିବାହ ପରେ, ତାଙ୍କ ଜୀବନ କିପରି ହେବ ଏବଂ ସେ କିପରି ସାରା ଜୀବନ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବେ, ସେ ଏହି ସବୁ ବିଷୟରେ ଆଗରୁ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇ ଥାଏ ଝିଅ|କିନ୍ତୁ କଳ୍ପନା କରନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଝିଅ ବିବାହ କରେ ଏବଂ ଶାଶୁ ଘରକୁ ଯାଏ|ରାତିରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ଶୋଇଥାଏ | ଏବଂ ପରଦିନ ସେ ଦେଖିଲା ବେଳେକୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଫାଶୀରେ ଝୁଲୁଛନ୍ତି। ଅବଶ୍ୟ ଏହା କୌଣସି ପାଇଁ ଏକ ଭୟାନକ ପରିସ୍ଥିତି ହେବ, ଯାହାକୁ ସେ ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନରେ ମଧ୍ୟ କଳ୍ପନା କରିନଥିବ| କିନ୍ତୁ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବୃନ୍ଦା ଜିଲ୍ଲାରେ ରହୁଥିବା 28 ବର୍ଷୀୟ ନିର୍ମଳାଙ୍କ ସହ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସବିଶେଷ ବିଷୟ କ’ଣ…

ପ୍ରକୃତରେ, 21 ଫେବୃଆରୀରେ ବୃନ୍ଦା ଜିଲ୍ଲାର ବାବରୁ କୋଟୱାଲୀ ଅଞ୍ଚଳର ପାଟୱାନ ଗ୍ରାମରେ ବିକାଶ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ନିର୍ମଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହି ବିବାହରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଚାଲିଥିଲା​​| ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଉତ୍ତମ ଭାବରେ ବିବାହ ହେଲା|ପତ୍ନୀ ନିର୍ମଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହ ପରେ ଫେବୃଆରୀ 22 ରେ ବିକାଶ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଥିଲେ। ସେ ମୋ ପରୀକ୍ଷା ବିଷୟରେ ମୋତେ ପଚାରୁଥିଲେ| ଏହା ପରେ ସେ ସେଠାରୁ ଚାଲିଗଲେ। ସେ ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ମୋବାଇଲ ଛାଡିଥିଲେ। ତା’ପରେ ସେ ଦିନ ରାତିରେ 3 ରୁ 5 ଥର ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କ କଲ ଆସିଥିଲା | ଏହି ସବୁ ଘଟଣା କ’ଣ ଘଟୁଛି ମୁଁ ବୁଝିପାରୁ ନଥିଲି| ମୁଁ ଏଠାକୁ ଆସି କେବଳ ଗୋଟିଏ ଦିନ ହୋଇଥିଲା।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ବିକାଶଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାର କାରଣ ବୁଝାଇବାକୁ ଅସମର୍ଥ। ତାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ବିକାଶ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ କରିଥିଲେ, ଏହା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ଅଲଗା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଶୋଇବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସକାଳେ ବିକାଶ ଫାଶୀ ହୋଇଥିବାର ଦେଖି ତାଙ୍କ ପରିବାର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସେମାନେ ଆସି ବିକାଶଙ୍କୁ ଫାଶୀରୁ ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ ଏବଂ ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇଥିଲେ। ସାନ ପୁଅର ହଠାତ୍ ବିଦାୟ ହେତୁ ସମଗ୍ର ପରିବାରରେ ଦୁଃଖର ଲହରୀ ଖେଳିଗଲା| ଗାଁ ମୁଖ୍ୟ ରଣଭୀର ସିଂ ରାଣା କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିକାଶ ଜଣେ ଅତି ସରଳ ଯୁବକ ଥିଲା। ତାଙ୍କର କାହା ସହିତ କୌଣସି ଝଗଡା ନଥିଲା। ସେ କାହିଁକି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବ କିଛି ଜଣା ପଡୁନି।

ASP ଲାଲ ଭାରତ ପାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ବିକାଶର ଶରୀର ପଠାଇଛୁ। ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ପରିସ୍ଥିତି ଆହୁରି ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ। ଆମେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଛୁ।

ଏହି ଘଟଣା ପରେ ସମଗ୍ର ଗ୍ରାମରେ ଶୋକ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଏଥି ସହିତ ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି ଯେ ବିକାଶଙ୍କ ପରି ଜଣେ ସରଳ ପୁଅ ନିଜ ବିବାହର ପରଦିନ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଭଳି ଏକ ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିବାର କାରଣ କ’ଣ ହୋଇପାରେ? ଏଥି ସହିତ, ତାଙ୍କ ନୂତନ ବିବାହିତ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଉପରେ କ’ଣ ବିତୁଥିବ? କିଏ ମଧ୍ୟ ଭାବି ନଥିବ ଯେ ବିବାହର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ସେ ହଠାତ୍ ବିଧବା ହୋଇଯିବ|