Breaking ନିଜ ଭାଇକୁ ମାରିଦେଲେ ଏହି ହିରୋଇନ… ନାଁ ଜାଣିଲେ ଝଟକା ଖାଇଯିବେ

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ କନ୍ନଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସନୟା କାଟୱେଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ସନୟାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଭାଈଙ୍କ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ହୋପ୍ଲି ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।
ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଭାଈର ରାକେଶଙ୍କ କଟା ମୁଣ୍ଡ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଶରୀରର ବିଭିନ୍ନ ଅଂଶ ଗାଦ୍ଗା ରୋଡ ଏବଂ ହୁବ୍ଲିର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସନୟା ନୟାଜ୍ ମହମ୍ମଦ ନାମକ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଭାଈ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି କି ଭାଈ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହାକୁ ନେଇ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥିଲା। ଯାହାଫଳରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ରାକେଶଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ହୁବ୍ଲିରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି।

ସନୟା ତାଙ୍କର ନୂଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରମୋସନ୍ ପାଇଁ ସହରରେ ପହଞ୍ଚି ରାକେଶଙ୍କ ସହ ରହିଥିଲେ। ଏବଂ କୁହାଯାଉଛି କି ସେଇଠି ହିଁ ରାକେଶଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର ରଚିଥିଲେ। ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ୪ ଜନ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ସନୟା ହେଉଛନ୍ତି କନ୍ନଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ସେ ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ଇଜମ୍ ପ୍ରେମମ୍ ଜିବନମ୍ ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ସେ ଅନେକ ହିଟ୍ ସିନେମାରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସେ ନିଜ ନୂଆ ଫିଲ୍ମ ଅନୋଡ ଘାଣ୍ଟିଆ କାଥେ ର ପ୍ରମୋସନ୍ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅଜୟ ରାଜ ଏବଂ ଶକ୍ତି ଶର୍ମାଙ୍କ ଭଳି ଜଣାଶୁଣା କଳାକାର ମୁଖ୍ୟ ରୋଲ୍ ରେ ଅଛନ୍ତି।