ଏହି ଛୋଟ ଝିଅଟି ଆଜି ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ, କଣ ଆପଣ ୟାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ପାରିଲେ

ଡାଏନା ପେଣ୍ଟି ହୁଏତ ବଲିଉଡରେ ଏକ ସଫଳ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ହାସଲ କରିନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ଏକ ବଡ ନାୟିକାଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ | ରୂପରେ ଡାଏନା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର | ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ କେବଳ କିଛି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେ ଯେଉଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ କାମ କରିଛନ୍ତି I ଦର୍ଶକମାନେ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। କିଛି ଦିନ ଧରି, ଡାଏନା ପୁଣି ଥରେ ହେଡଲାଇନ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏଥର ସେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ହେତୁ ନୁହେଁ ବରଂ କିଛି ଚିତ୍ର ହେତୁ ହେଡଲାଇନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରୁଛନ୍ତି | ସମଗ୍ର ବିଷୟ କ’ଣ, ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା |

ବାସ୍ତବରେ, କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଡାଏନାଙ୍କ ପିଲାଦିନର କିଛି ଚିତ୍ର ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା | ଡାଏନା ତଥାପି ପିଲାଦିନେ ଆହୁରି ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିବା ପରି ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଏ | ସମ୍ପ୍ରତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଡାଏନା ପେଣ୍ଟିଙ୍କ କିଛି ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯିଏ ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଏହି ଚିତ୍ର ଦେଖୁଛନ୍ତି, ସେ ଡାଏନାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା ନକରି ବଞ୍ଚିପାରିବେ ନାହିଁ | ଏହି ପିଲାଦିନର ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ଡାଏନା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି |

ଜାଣିରଖନ୍ତୁ କି , ଡାଏନା ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକ ପାର୍ସୀ ଏବଂ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ପରିବାରରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ | ପିଲାଦିନରୁ ଡାଏନା ମଡେଲିଂକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ | ସେଥିପାଇଁ ସେ ବହୁତ କମ୍ ବୟସରେ ମଡେଲିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ପିଲାଦିନେ ମଧ୍ୟ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଥିଲେ I ତେଣୁ ସେ ସହଜରେ ମଡେଲିଂ ଅଫର ପାଇଥା’ନ୍ତି |

ତେବେ ଡାଏନା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିନାହାଁନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଯେଉଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି, ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସତ୍ତ୍ she େ ସେ ସେହି ସ୍ଥିତିରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇ ନାହାଁନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ହିରୋଇନ୍ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖନ୍ତି | ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି, ଡାଏନା ଫିଲ୍ମ ‘କକଟେଲ’ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ, ଯେତେବେଳେ ଦୀପିକା ଏବଂ ଡାଏନା ଏକାଠି ପରଦାରେ ଆସିଥିଲେ, ଲୋକମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିଲେ ଯେ ସେମାନଙ୍କର ଉଭୟ ଚେହେରା ପରସ୍ପର ସହିତ ସମାନ |