ଏହି ପାକିସ୍ତାନୀ ଯୁବତୀଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ଦେଖିକି ପୁରା ଦୁନିଆ ହେଇଗଲେଣି Pagala, ଦେଖିଲା ପରେ ଆପଣ ବି କହିବେ ସତ କହିଲା ଇଏ ତ ପୁରା…

ଦୁନିଆର ଅନେକ ଏପରି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି | ଅନେକ ମହିଳା ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଯେ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସମସ୍ତେ ଏହି ମହିଳାମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଅନୁପ୍ରାଣିତ ମନେ ହୁଅନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ଏପରି ଏକ ସୁନ୍ଦର ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବୁ ଯାହାର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ କେବଳ ଗୋଟିଏ ସୀମାରେ ସୀମିତ ନୁହେଁ ବରଂ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଜଣାଶୁଣା |

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଯୁବତୀ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ, ଯିଏକି ଜଣେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର 32 ବର୍ଷୀୟ ପାକିସ୍ତାନୀ ଯୁବତୀ ଯାହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶରୀର ମାର୍ବଲ ପରି ଚିକ୍କଣ ଯାହା ପଛରେ ସାରା ବିଶ୍ୱ ପାଗଳ | ଯାହାର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସବୁଠାରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥାଏ | ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଆଲିଆ ରାଫିଆ ନାମକ 32 ବର୍ଷୀୟ ପାକିସ୍ତାନୀ ମଡେଲ୍ |

ରଫିଆଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ଚର୍ଚ୍ଚା ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଚାଲିଛି | ଏହା ପାକିସ୍ତାନରେ ଯେତେ ଅଧିକ, ଭାରତରେ ସେତେ ଅଧିକ। ଯେତେବେଳେ ବି ଆଲିଆ ରାଫିଆ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଫଟୋ ଛାଡ଼ନ୍ତି, ଫୋଟ ଗୁଡ଼ିକ ତୁରନ୍ତ ଭାଇରାଲ ହୁଏ | କାରଣ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ କୋଟି କୋଟି ସଂଖ୍ୟାରେ ଅଛନ୍ତି | ଆଲିଆ ରାଫିଆଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ସେ ପାକିସ୍ତାନର ଲାହୋରର ବାସିନ୍ଦା ଅଟନ୍ତି |

ସେ 24 ନଭେମ୍ବର 1986 ରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଆଲିଆଙ୍କ ବୃତ୍ତିରେ ମଡେଲିଂ କରୁଛି | ମଡେଲିଂ କରୁଥିବାବେଳେ ଆଲିଆ ରାଫିଆ ଅନେକ ପୁରସ୍କାର ଜିତିଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆକୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେବାବେଳେ ଆଲିଆ ରାଫିଆ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସମସ୍ତ ଫ୍ୟାଶନ ସୋ ମଡେଲିଂରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି।

ଏଥି ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଆଲିଆ ରାଫିଆ ଜଣେ ମଡେଲ୍ ସହିତ ଡିଜାଇନର୍ ଅଟନ୍ତି | ଦୁନିଆରେ ଏକରୁ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଯୁବତୀ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଏତେ ପୁରୁଷ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି | ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ପାଗଳ ହୁଅନ୍ତି | ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲେ, ଅନେକ ସୁନ୍ଦରୀ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଯାହାର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଅଧିକ ସେ ବିଶ୍ୱ ସ୍ତରରେ ପରିଚିତ ହୋଇଥାଏ |

ଏଭଳି ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ଉଦାହରଣ ହେଉଛନ୍ତି ଏହି ପାକିସ୍ତାନର ମଡେଲ ତଥା ଡିଜାଇନର୍ ଆଲିଆ ରାଫିଆ | ଆଲିଆଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ଚର୍ଚ୍ଚା କେବଳ ସୀମାରେ ସୀମିତ ନୁହେଁ | ବରଂ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ, ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଗୁଣ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଗାନ କରାଯାଏ, ଆଲିଆ ନିଜର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଫେସନ ଡିଜାଇନର୍ ବୃତ୍ତି ପାଇଁ ବିଶ୍ୱ ସ୍ତରରେ ବେଶ ଜଣାଶୁଣା |