ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଓ ଷ୍ଟାଇଲିସ ଦେଖିବାକୁ Ajay Devgon ଙ୍କ ଶାଳୀ, ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଫୋଟୋ ଆସିଲା ସାମ୍ନାକୁ, Kajolବି ତାଙ୍କ ଆଗରେ କିଛି ନୁହଁ

ବଲିଉଡରେ ସିଙ୍ଗହମ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କୁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ, ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କାଜୋଲଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ମଧ୍ୟ ଅଜୟଙ୍କଠାରୁ କମ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନୁହଁନ୍ତି | ଅଜୟ ଏବଂ କାଜୋଲ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅନେକ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି କହିବାକୁ ଯାଉନାହୁଁ, ବରଂ ଆମେ ଆଜି ଅଜୟଙ୍କ ଶାଳୀ, ଅର୍ଥାତ କାଜୋଲଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ଅଜୟଙ୍କ ଶାଳୀ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିସାରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ, ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ବହୁତ ହଟ | ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଉଛୁ ଯେ ଅଜୟଙ୍କ ଶାଳୀଙ୍କ ନାମ ତନିଶା ମୁଖାର୍ଜୀ, ସେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ଯଦିଓ ସେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ କାଜୋଲଙ୍କ ପରି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସ୍ଥାନ ପାଇପାରି ନାହାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ହଟନେସରେ ସେ କାଜୋଲଙ୍କଠାରୁ ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି | ତନିଶା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତନୁଜା ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ଝିଅ ଏବଂ କାଜୋଲଙ୍କ ଭଉଣୀ।

ଦୁହିଁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ସେମାନଙ୍କର ବହୁତ ଭଲ ପଡେ | ଉଭୟ ଅନେକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ତନିଶା ମୁଖାର୍ଜୀ 1 ଜାନୁଆରୀ 1978 ରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ମୁମ୍ବାଇରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତନିଶା ବହୁତ ସକ୍ରିୟ | ତନିଶାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ 281 ହଜାର ଫଲୋଅର୍ସ ଅଛନ୍ତି। ପିଲାଦିନରୁ ତନିଶା ଏକ ଫିଲ୍ମି ପରିବାରରୁ ଅଟନ୍ତି | ସେ ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତନୁଜାଙ୍କ ଝିଅ | କାଜୋଲ ହେଉଛନ୍ତି ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୂତନଙ୍କ ଭାଣିଜୀ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ କାଜୋଲଙ୍କ ମାତାପିତା ଏବଂ ଜେଜେମା ଭାରତୀୟ ସିନେମା ସହ ଜଡିତ।

ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଆନନ୍ଦ ମୁଖାର୍ଜୀ ଏବଂ ଦେବ ମୁଖାର୍ଜୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରହିଛନ୍ତି। ଯଦି ଆମେ କାଜୋଲଙ୍କ ପରିବାର ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବବ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ହେଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ, ଯିଏକି ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି| ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଶବାନା ମୁଖାର୍ଜୀ ଏବଂ ମୋହାନିଶ ବାହଲ ଏବଂ ଆୟାନ ମୁଖାର୍ଜୀ ଯେଉଁମାନେ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଟନ୍ତି। ଗୋଟିଏ ପ୍ରକାରରେ, ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବାର ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସହ ଜଡିତ | ତନିଶା ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଭିଜେ ଚ୍ୟାନେଲ ଭି ସହିତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ତନିଶା ଶଶସସସ କୋଇ ହେ ସହ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଡିନୋ ମୋରିୟା ତାଙ୍କ ବିପରୀତ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କିଛି ବିଶେଷ କରିପାରି ନଥିଲା ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଏହା ପରେ ସେ ସାର୍କ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ସେହି ବର୍ଷର ସବୁଠାରୁ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା | ସେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନିଲ ଆଣ୍ଡ ନିକ୍କି ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ତନିଶାଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ତନିଶା ଟେଲିଭିଜନର ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ତଥା ବିବାଦୀୟ ଶୋ ବିଗ ବସ ସିଜନ 7 ରେ ନିଜର ଆସିଥିଲେ |

ଏହି ଶୋ ସମୟରେ ହିଁ ଅରମାନ ସହିତ ତାଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠତା ବଢିବାରେ ଲାଗିଲା, ଯାହା ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ରହିଥିଲା | ଯଦିଓ ତନିଶା ଏହି ଶୋ ଜିତିପାରିନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ସୋ’ର ଅନ୍ତିମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପହଞ୍ଚି ସୋ’ରୁ ବାହାରିଥିଲେ |

ଏହି ଶୋ ସମୟରେ ତନିଶା ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲେ | ତନିଶା ହୁଏତ ବଲିଉଡରେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ କାଜୋଲଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା ହାସଲ କରି ନଥିବେ କିନ୍ତୁ ସେ ହଟନେସରେ ତାଙ୍କଠାରୁ ଦୁଇ ପାଦ ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି |