ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମଧ୍ୟ ଝିଅ ବାହାଘରରେ ସାମିଲ ହେଲେ ବାପା, ଦେଖିକି କାନ୍ଧି ପକେଇଲେ କନିଆଁ ସାଜିଥିବା ଝିଅ… ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା Video

ଗୋଟିଏ ପାଇଁ ତାର ବାପା ହେଉଛନ୍ତି ତାର ହିରୋ ସେ ନିଜ ଜୀବନରେ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରନ୍ତି ବିବାହ ମଧ୍ୟ ଏକ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ନିଜ ପିତାଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ଚାହାଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତଃ କିଛି ଝିଅ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପିତାଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ପିତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥାଏ।

ତାମିଲନାଡୁରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଝିଅ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ବାପାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ଦୁଃଖିତ ହୋଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାପରେ ତାଙ୍କ ମା ଏପରି କିଛି କଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପିତା ତାଙ୍କ ବିବାହରେ ସାମିଲ୍ ରହିଥିଲେ ତାଙ୍କ ବିବାହରେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଝିଅ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଗଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ବାହାରି ଆସିଲା।

ଏହି ବିବାହ ତାମିଲନାଡୁର କାଲାକୁରିଚି ଜିଲ୍ଲାର ଥିରୁକୋଭିଲୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଅବସ୍ଥିତ ଥାନାକାନାଣ୍ଡାଲ ଗ୍ରାମରେ ହୋଇଥିଲା ଏଠାରେ ରହୁଥିବା ସେଲଭାରାଜଙ୍କ ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ 56 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କିଛିଟା ଖରାପ ଥିଲା ତେବେ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ସେଲଭାରାଜ ତାଙ୍କ ଝିଅ ମହେଶ୍ୱରୀଙ୍କ ବିବାହ ଜୟରାଜ ନାମକ ଏକ ଯୁବକ ସହିତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ।

ଯେତେବେଳେ ସେଲଭାରାଜ ଜୀବିତ ଥିଲେ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ମଧ୍ୟ ଚାଲିଥିଲା କିନ୍ତୁ ଅସୁସ୍ଥତା ଯୋଗୁଁ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ଆଉ ସେଲଭାରାଜଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ଝିଅ ମହେଶ୍ୱରୀ ବିବାହ ବୋହୁ ଧୁମ୍ ଧାମ୍ ରେ କରିଥିଲେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଝିଅ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖିତ ଥିଲା ଯେ ତାର ବାପା ତାର ବିବାହରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିଲେ ନାହିଁ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେଲଭାରାଜଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପଦ୍ମାବତୀ ଝିଅକୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ଏକ ନିଆରା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ।

ପଦ୍ମାବତୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ଏକ ମୂର୍ତ୍ତୀ ତିଆରି କରିଥିଲେ ଏହାକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ ସେ 5 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ଝିଅ ତାଙ୍କ ବିବାହରେ ପିତାଙ୍କୁ ମୂର୍ତ୍ତୀ ତିଆରି ହୋଇଥିବାର ଦେଖିଲା ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଖୁସିର ସୀମା ନଥିଲା ସେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇ କାନ୍ଦି ପକାଇଲେ ସେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କଲେ ତାଙ୍କ ଗାଲରେ ସ୍ନେହରେ ଚୁମ୍ବନ ଦେଲେ ଏହି ସମୟରେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ ଦେଖି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାବପ୍ରବଣ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ।

ପଦ୍ମାବତୀ ତାଙ୍କ ମୃତ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତିକୁ ବିବାହ ଦିନ ପୁରୋହିତଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିବାହ ମଣ୍ଡପ ନିକଟରେ ରଖିଥିଲେ ତାପରେ ଝିଅ ତାଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିବାହ କଲା ବିବାହ ଦିନ ଝିଅ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପିତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଚାହିଁଲା ସେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ପାଦକୁ ମଧ୍ୟ ଛୁଇଁଲେ ତେବେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ବିବାହ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: