ମେକଅପ ଠାରୁ ଦୁରରେ ରହିଥାନ୍ତି ସାଉଥର ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ପାଦରେ ଆଡେଇ ଦେଇଥିଲେ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବିଜ୍ଞାପନକୁ …

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାଇ ପଲ୍ଲଭି ପୁଣି ଥରେ ହେଡଲାଇନରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି। ସାଇ ପାଲ୍ଲାଭି ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟକୁ ନେଇ ସର୍ବଦା ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି | ସାଇ ପଲ୍ଲଭି ଯେତେବେଳେ ‘ଫେୟାରନ୍ସ କ୍ରିମ’ର ବିଜ୍ଞାପନ ପାଇଁ ଦୁଇ କୋଟି ଚୁକ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଅଧିକ ହେଡଲାଇନରେ ଆସିଥିଲେ। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାଇ ପାଲ୍ଲାଭି ସହ ଜଡିତ କିଛି ବିଶେଷ କଥା କହିବାକୁ ଯାଉଚୁ ଯାହା ଆପଣ ଆଗରୁ ଜାଣି ନଥିବେ…

2 କୋଟି ଟଙ୍କାର ବିଜ୍ଞାପନ ପାଦରେ ଆଡେଇ ଦେଇଥିଲେ

ସାଇ ପାଲ୍ଲାଭି ଯେତେବେଳେ ‘ଫେୟାରନ୍ସ କ୍ରିମ’ ବିଜ୍ଞାପନ ପାଇଁ ଦୁଇ କୋଟି ଚୁକ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଲାଇମଲାଇଟକୁ ଆସିଥିଲେ। ସେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏଭଳି ବିଜ୍ଞାପନରୁ ଆସୁଥିବା ଟଙ୍କା ସହିତ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି? ମୁଁ ଘରକୁ ଯାଇ ସମାନ ତିନୋଟି ରୁଟି ଏବଂ ଚାଉଳ ଖାଇବି | ମୋର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଧିକ ନୁହେଁ |

ସରଳତା ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ

ଆଜିର ଯୁଗରେ ଯେଉଁଠାରେ ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କର ମେକଅପ୍ ହବି ଅଛି | ଏଥି ସହିତ ସାଇ ପଲଭି ମେକଅପ୍ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତି, ସେ ଆଦୌ ମେକଅପ୍ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସେ ସର୍ବନିମ୍ନ ମେକଅପ୍ ନିଅନ୍ତି ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ସେ ଆଦୌ ମେକାପ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ପ୍ରେମମ୍ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଆଲଫୋନ୍ସ ପୁଥ୍ରେନ୍ ତାଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥିଲେ।

ବୃତ୍ତିରେ ଡାକ୍ତର

ସାଇ ପାଲ୍ଲାଭି ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ଡାକ୍ତର, ଜଣେ ଅତି ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଶାସନ କରନ୍ତି | ସେ ଜର୍ଜିଆର ଟିବିଲିସ୍ ଷ୍ଟେଟ୍ ମେଡିକାଲ୍ ୟୁନିଭରସିଟିରୁ ଏମବିବିଏସ୍ ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ଫିଲ୍ମରୁ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ

ସାଇ ପଲ୍ଲଭି ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ତେଲୁଗୁ ସିଜିନ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଶୋ’ ର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଆସୁଛନ୍ତି। ସେ ଏହି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମାଲାୟାଲମ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପ୍ରେମମ୍ ରୁ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଫିଦା ରୁ ସେ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ | ସାଇ ପଲ୍ଲଭି ତାଙ୍କର ‘ଡାଉନ୍ ଟୁ ଆର୍ଥ’ ପ୍ରକୃତି ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା, କିଛି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ନାମରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଥିଲେ | କେବଳ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତରେ ନୁହେଁ ସମଗ୍ର ଭାରତରେ ସାଇ ପଲ୍ଲଭିଙ୍କର ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି |