ନିଜ ବୋହୁଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଓ ଯବାନ ଦେଖା ଯାଆନ୍ତି ଏହି ୩ ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

ବନ୍ଧୁଗଣ, ବଲିଉଡରେ ଏପରି ଅନେକ ତାରକା ଅଛନ୍ତି, ଯାହାର ପିଲାମାନେ ବି ବିବାହ କରି ନିଜ ଘର ସଂସାର କରି ସାରିଲେଣି | ସେଥୁରୁ ଅନେକ ଷ୍ଟାର୍ ମାନେ ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କର ବାପା-ମା ବି ହେଇସାରିଲେଣି | ଏପରି ସ୍ଥିତିରେ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ବୋହୂଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଯବାନ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି |

ଅମାଲା ଆକ୍କିନେନି

ସାଉଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅଭିନେତା ନାଗାର୍ଜୁନଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ ଅମାଲା ଆକକିନେନି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି| ତାଙ୍କ ସାବତ ପୁଅ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାମନ୍ତ ରୁଥ ପ୍ରଭୁ ଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା କିଏ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାନ୍ତି | କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ ନାଗାର୍ଜୁନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଦାଗଗୁବତୀଙ୍କ ପୁତ୍ର |

ଜୟପ୍ରଦା

ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୟପ୍ରଦା ଙ୍କର କୌଣସି ସନ୍ତାନ ନାହାଁନ୍ତି। ତେଣୁ ସେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ସାଗୁନାଙ୍କ ପୁଅ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ ନିଜ ପୁଅ ବୋଲି ମାନନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ପୁଅ ଅପେକ୍ଷା ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, କିନ୍ତୁ 58 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିବା ଜୟପ୍ରଦା ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦେଖାଯାନ୍ତି |

ହେମା ମାଲିନି

ବଲିଉଡ ଡ୍ରିମ୍ ଗାର୍ଲ ହେମା ମଲିନୀ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ ଏବଂ ତିନି ସନ୍ତାନର ପିତା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି, ହେମା ମାଲିନି ମଧ୍ୟ 71 ବର୍ଷ ବୟସରେ ସାବତ ପୁଅ ସନ୍ନି ଏବଂ ବବିଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି।