ରାମାୟଣର ସିରିଏଲର Sita, ଛାଡିଦେଲେ ନିଜର ଏମିତି ଫୋଟୋ, ଦେଖିକି ରାଗିଗଲେ ସମସ୍ତେ, ଦେଖିକି ଆପଣ ବି କହିବେ ଇଏ କଣ…

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଛୋଟ ପରଦାରେ ରାମାୟଣ ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଏବଂ ପ୍ରିୟ ଶୋ ଭାବରେ ପରିଚିତ ହୋଇଛି ଏହାର ଚରିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ତେବେ 80 ଦଶକର ଏହି ଶୋ’ରେ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ରାମ ଏବଂ ସୀତା ଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ର ଈଶ୍ୱର ଭାବେ ଲୋକମାନେ ଭାବିନେଇଥିଲେ ଏହି ଶୋ’ରେ ରାମଙ୍କ ଚରିତ୍ର ଅରୁଣ ଗୋଭିଲ ଏବଂ ସୀତା ଦୀପିକା ଚିଖଲିଆ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ |

କୋଭିଡ 19 ସମୟରେ ଏହି ସୋ ପୁଣିଥରେ ଟିଭି ରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଯାହାର ଟିଆରପି ଅନେକ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଥିଲା ରାମାୟଣର ସୀତା ଯଥା ଦୀପିକା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ପ୍ରତିଦିନ ସେ ନିଜ ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କ ସହ ସହ ଶୋ’ର କିଛି ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି | ଏହା ସହିତ ସେ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରନ୍ତି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୀପିକା ଅନେକ ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରଲ ର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିଛି | ଦୀପିକା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ପାର୍ଟୀ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଥିଲେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି ଏବଂ ଟ୍ରୋଲରମାନେ ତାଙ୍କୁ ଜୋରରେ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି ଏହି ଫୋଟୋ ଗୁଡ଼ିକରେ ଦୀପିକା ଏକ ଧଳା ସାର୍ଟ ସ୍କର୍ଟ ସ୍ନେକର୍ ଏବଂ ହାର ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |

ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟକୁ ଦେଖିଲେ ଅନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ ଯେ ସେ ଯାଇଥିବା ପାର୍ଟୀରେ ଏକ ବିଶେଷ ଥିମ୍ ଥିଲା ଯାହା ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଏପରି ଛୋଟ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ତେବେ ବହୁ ଟ୍ରୋଲ ହେବା ପରେ ଦୀପିକା ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟକୁ ଡିଲିଟ କରିଦେଇଛନ୍ତି |

ଦୀପିକା ସେୟାର କରିଥିବା ପୋଷ୍ଟରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିମା ସୀତାଙ୍କ ଛବି ଉପରେ ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଥିବା ମଦକୁ ଦେଖି ଲୋକଙ୍କ କ୍ରୋଧ ଆହୁରି ବଢିଗଲା ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ କଥା ଶୁଣାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ରେ କମେଣ୍ଟ କରି ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ କେଉଁ ପାନୀୟ ଅଟେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି କେଉଁ ଅବତାର ଏହା ତୁମର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଦୀପିକା ଜୀ ତୁମେ ଏପରି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଆମେ ତୁମକୁ ଦେବୀ ମାନ୍ୟତା ଦେଇଛୁ।