ବାପାଙ୍କର ସବୁ ସ୍ବପ୍ନ ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ, ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ Aryan Khan, ପୁଣି କରିଦେଲେ ଏତେ ବଡ ଭୁଲ କାମ, ଏଥର ଆଉ କେହିବି…

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଅନେକ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଗଢ଼ିବାକୁ ଆସନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା କିମ୍ବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୋଇ ପାରୁଥିବା ବେଳେ କେତେକ କୁଆଡେ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଯାହା କିଛି ଜଣାପଡ଼େନାହିଁ ଏପରି ଅନେକ କଳାକାର ଅଛନ୍ତି ଯାହାଙ୍କ ପିତାମାତା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଦୁନିଆରେ ପୂର୍ବରୁ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଅନେକ ପିଲା ସେମାନଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ଅନୁସରଣ କରି ସେମାନଙ୍କ ପରି ବଡ କଳାକାର ହୋଇ ପାରୁଥିବାବେଳେ କେତେକ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ବଡ଼ ଲୋକ ବନନ୍ତି।

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମେ ଆଜି ଏପରି ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ଯିଏ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେ ଚାହୁଁଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନେ ତାଙ୍କ ପରି ହୁଅନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ପିଲାମାନେ ବଦଳିଗଲେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବଲିଉଡ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା କିଙ୍ଗ ଖାନ ଯିଏ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ସଂଘର୍ଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ |

ଏବଂ ଏଠାକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ସେ ବୋହୁତ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ ତେବେ ଯାଇ ସେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ସମସ୍ତ ଦର୍ଶକମାନେ ତାଙ୍କୁ କିଙ୍ଗ ଖାନ ବୋଲି ଡାକନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଅଭିନେତା ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହେଉଛନ୍ତି ଗୌରୀ ଖାନ ଏବଂ ତାଙ୍କର ତିନୋଟି ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନ ଆଜିକାଲି ହେଡଲାଇନରେ ଅଛନ୍ତି ନିକଟରେ ସେ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଫସି 24 ଦିନ ଜେଲରେ ଥିଲେ ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ସେ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ଯାଇଥିଲେ।

ପ୍ରକୃତରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ଭାବରେ ନୁହେଁ ବରଂ ଲେଖକ ହୋଇ ସେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏକ ମାର୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ଏବଂ ସେ କେବଳ ଏହି ଦିଗରେ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନ୍ ଏକ ୱେବ୍ ସିରିଜର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି।

ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନ୍ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଲେଖୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇଜଣ ଆମାଜନ୍ ପ୍ରାଇମ୍ର ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଲେଖୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଲେଖୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କାଳ୍ପନିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଯାହା ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ରେଡ ଚିଲି ଦ୍ୱାରା ଉପସ୍ଥାପିତ ହେବ ଏଥିସହିତ ଲେଖକ ବିଲାଲ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନ୍ ତାଙ୍କ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଲେଖୁଛନ୍ତି ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ କିଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନଙ୍କ କାହାଣୀକୁ ଲୋକମାନେ କେତେ ପସନ୍ଦ କରିବେ ତାହା ଦେଖିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା ରହିଛି।