ଶେଷରେ ସତ ଆସିଲା ପଦାକୁ, କାହିଁକି Akshya Kumar ସବୁବେଳେ ନିଜ ଝିଅର ଚେହେରାକୁ ଲୁଚାଇ ଦେଇଥାନ୍ତି… ଏମିତି କାରଣ

ବଲିଉଡର ଆକ୍ସନ୍ ହିରୋ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଜଣେ ବହୁତ ଭଲ ଅଭିନେତା | ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ |ଆଜି ଆମେ ତାଙ୍କ ପରିବାରର କିଛି ଅନନ୍ୟ ରହସ୍ୟ କହିବୁ | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ସବୁଥର ପରି, ଏଥର ମଧ୍ୟ ଫଟୋରେ ନିତାରାଙ୍କ ଚେହେରା କେହି ଦେଖି ନଥିଲେ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କାହିଁକି ତାଙ୍କ ଝିଅ ନିତାରାଙ୍କ ଚେହେରା ଦେଖାଇବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି।

ଯେତେ ମଧ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କଳାକାର ଅଛନ୍ତି ଆମେ ସମସ୍ତେ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁ | କେହି କେହି ଏହା ଜଣାନ୍ତି କିନ୍ତୁ କିଛି କଳାକାର ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଲାଇମ ଲାଇଟ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି |

ସମସ୍ତେ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଯେତିକି ଷ୍ଟାରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ସେତିକି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଆଗ୍ରହୀ | ସେମାନେ କି ପ୍ରକାର ଅଧ୍ୟୟନ କରନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ନାମ କ’ଣ, ସେମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା କ’ଣ? ଏସବୁ ଜାଣିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ବସିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଆପଣ କେବେ ଦେଖିଥିବେ କି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଝିଅ ନିତାରା, ଯାହାର ଚେହେରା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହିଁକି ଦେଖାଯାଇ ନାହିଁ?

ବାସ୍ତବରେ ଆମର ଆକ୍ସନ୍ ହିରୋ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଧ୍ୟୟନ କରନ୍ତୁ | ତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଅଧ୍ୟୟନ, କ୍ରୀଡା ଏବଂ କ୍ରୀଡା ଉପରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ପିଲାମାନେ ଗଣମାଧ୍ୟମଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ। ସମାନ ଭାବରେ ଖୁସି ହେବେ | ସେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଝିଅ କେବଳ ତାଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନ ଏବଂ ପିଲାଦିନକୁ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ | ସେଥିପାଇଁ ସେ ନିଜ ଝିଅକୁ ଗଣମାଧ୍ୟମରୁ ଦୂରେଇ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି।

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଅବରାମ, ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅକୁ ଦେଖିଛୁ। କିନ୍ତୁ ଆମେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନଙ୍କ ଝିଅ ବ୍ୟତୀତ ଅକ୍ଷୟ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ମୁହଁ ମଧ୍ୟ ସେତେ ନଜର ଆସେନି | ନା ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜ ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି | ସେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପିଲା ଗଣମାଧ୍ୟମଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ଗଣମାଧ୍ୟମର ଲାଇମ ଲାଇଟ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହି ନିତାରା ଖୁସି ଅଛନ୍ତି।