ଶିଳ୍ପା ସେଠି କହିଲେ ବାହାଘରର ଏତେ ବର୍ଷ ପରେ ବି କାହିଁକି ହେଇ ପାରିନଥିଲେ ମା ଓ ନେବାକୁ ପଡିଥିଲା ସରୋଗେସିର ସାହାଯ୍ୟ, କେମିତି ବିନା ଗର୍ଭ ଧାରଣାରେ ହେଲେ ମା

ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଫିଟ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀ ରେ ସରୋଗେସି ଦ୍ୱାରା ଏକ ଝିଅ ର ମାତା ହୋଇଥିଲେ I ଯାହା ପରେ ସେ ସରୋଗେସି ମାଧ୍ୟମରେ ଝିଅ ର ଜନ୍ମ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କହିଥିଲେ। ସେ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର ଭିଆନ୍ ନାମକ ଏକ ପୁଅ ଅଛି I କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ଅନ୍ୟ ପିଲା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି। ଶିଳ୍ପା କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଏହି ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳ ହୋଇ ନାହିଁ I କାରଣ ମୋର ଏକ ଅଟୋ ଇମ୍ୟୁନ ରୋଗ ଥିଲା (ଆଣ୍ଟିଫୋସଫୋଲିପିଡ ଆଣ୍ଟିବଡି) | ମୁଁ ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ସମୟରେ ଏହି ରୋଗ ସକ୍ରିୟ ହୋଇଗଲା | ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହି ରୋଗ ହେତୁ ମୁଁ ଅନେକ ଥର ଗର୍ଭଧାରଣ କରିଥିଲି।

ଶିଳ୍ପା ଏକ ସନ୍ତାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ

44 ବର୍ଷିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଭିଆନଙ୍କୁ ଏକମାତ୍ର ସନ୍ତାନ ଭାବରେ ବଂଚାଇବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହିଁ, ତେଣୁ ମୁଁ ଥରେ ପୋଷ୍ୟ ସନ୍ତାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିଥିଲି, କିନ୍ତୁ କୌଣସି କାରଣରୁ ଏହା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ। ସେ ତାଙ୍କ ର ଅଭିଜ୍ଞତା ବାଣ୍ଟିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଶିଳ୍ପା କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ପ୍ରାୟ ଚାରି ବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି ଏବଂ ପରେ ବିରକ୍ତ ହେବା ପରେ ମୁଁ ସରୋଗେସିର ରାସ୍ତା ନେଇଥିଲି।

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ଯେତେବେଳେ ରାଜ ଏବଂ ମୁଁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲୁ ଯେ ଆମେ ପୁନର୍ବାର ପିତାମାତା ହେବାକୁ ଯାଉଛୁ I ଆମେ ଏକ ମାସ ପାଇଁ ଆମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଛାଡି ଦେଇଛୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆମେ ଆମ ପିଲାଙ୍କୁ ବହୁତ ସମୟ ଦେଇପାରିବା। । ଶିଳ୍ପା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେହି ସମୟରେ ମୁଁ ବାଦାମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦସ୍ତଖତ କରିଥିଲି ଏବଂ ହଙ୍ଗାମା ୨ ପାଇଁ ତାରିଖ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲି, କିନ୍ତୁ ଆମେ ଆମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସୂଚୀକୁ ଆମ ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ମାଗଣା କରିଥିଲୁ।

15 ଫେବୃଆରୀରେ ଜନ୍ମ

15 ଫେବୃଆରୀରେ ଶିଳ୍ପା ଙ୍କ ଝିଅ ର ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା | ଫେବୃଆରୀ 15 ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କେହି ଏହା ଜାଣି ନଥିଲେ, କାରଣ ଶିଳ୍ପା ଏବଂ ରାଜ 21 ଫେବୃଆରୀରେ ମହା ଶିବରାତ୍ରୀ ଅବସରରେ ଏହା ବାଣ୍ଟିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଶିଳ୍ପା କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଏକ ଝିଅ ଚାହୁଁଛି I ଯାହାର ନାମ ମୁଁ 21 ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଭାବିଥିଲି | ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ, ଦୟାକରି କୁହନ୍ତୁ ଯେ ଶିଳ୍ପା ଏବଂ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଝିଅ ର ନାମ ସମିଶା | ତାଙ୍କର ପୂର୍ବରୁ ଏକ ପୁତ୍ର, ଭିଆନ୍, 2012 ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ | ମନେରଖନ୍ତୁ, ଶିଳ୍ପା ଏବଂ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା 2009 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ ଅଟନ୍ତି |

ଦେଶବ୍ୟାପୀ ତାଲା ପଡିଥିବାରୁ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଘରେ ରହି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରୁଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ଏହି ଦିନ ଶିଳ୍ପା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ସହ ବହୁତ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରନ୍ତି | ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓଗୁଡିକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଟିକ୍ ଟକ୍ରେ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟିଙ୍କର 15 ମିଲିୟନ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ ଅଛନ୍ତି |