‘ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ’ରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ‘ରାଧା’ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, ୨୭ ବର୍ଷ ପରେ ଏବେ ଏତେ ବଦଳି ଯାଇଛନ୍ତି କୃଷ୍ଣଙ୍କ ରାଧା, ଦେଖିକି ଚିହ୍ନିବା ହେଲା କଷ୍ଟ

ଲକଡାଉନ୍ ରେ, ‘ରାମାୟଣ’ ପୁନର୍ବାର ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଥିଲା ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପାଇଥିଲା | 33 ବର୍ଷ ପରେ, ରମାନନ୍ଦ ସାଗର ର ଏହି ସିରିଏଲ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହ୍ରାସ ପାଇଛି | ‘ରାମାୟଣ’ ପରେ ‘ଉତ୍ତର ରାମାୟଣ’ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେଲା ଯାହା ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି | ଏହା ସହିତ ରାମାନନ୍ଦ ସାଗର ‘ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ’ର ଆଉ ଏକ ସିରିଏଲ’ ରାମାୟଣ’ର ସ୍ଲଟରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଛି। ଏହି ସିରିଏଲ ପ୍ରଥମେ 1993 ରେ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଥିଲା | 90 ଦଶକରେ ଏହା ଟିଭିର ଲୋକପ୍ରିୟ ସିରିଏଲ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ |

ପୁରୁଣା ସିରିଏଲ ପୁନର୍ବାର ଆରମ୍ଭ ହେବା ପରେ ଏହାର ଅଭିନେତାମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତା ସର୍ବୋଦୟମ ଡି ବାନାର୍ଜୀ ‘ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ’ରେ କୃଷ୍ଣଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ସର୍ବୋଦୟମ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗ୍ଲାମର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଋଷିକେଶ ରେ ରୁହନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଧ୍ୟାନ ଶିକ୍ଷା କରନ୍ତି | ଏଥି ସହ ରାଧାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରେଶମା ମୋଦୀ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ରେଶମା ବିଷୟରେ ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି | ‘ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ’ରେ ରାଧା ଦେବୀ ଙ୍କ ର ଚରିତ୍ର ବହୁତ ଲମ୍ବା ନଥିଲା। ରେଶମା ମୋଦୀଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ରାଧାଙ୍କ ଯୁବ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ୱେତା ରାସ୍ତୋଗୀ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।


ରେଶମା ‘ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ’ ପରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଜଣେ ଚରିତ୍ର ଅଭିନେତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ରେଶମା ମୋଦୀ ଡିଆ ମିର୍ଜା, ଆର ମାଧବନ ଏବଂ ସୈଫଅଲି ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରେହନା ହେ ତେରେ ଦିଲ ମେ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। 2001 ମସିହାରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ରେଶମା “ସାଢେ ସାତ ଫେରେ ” ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଜୁହି ଚାୱଲା ଏବଂ ଇରଫାନ୍ ଖାନ୍ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।