VIRAT KOHLI ତାଙ୍କ ବାହାଘରକୁ SALMAN KHAN ଙ୍କୁ ଡାକିଣଥିଲେ | କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

କ୍ରିକେଟ୍ ଏବଂ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଦମ୍ପତି ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲି ଏଥର ସେମାନଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟେ 2017 ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଯାହା ଏକ ଗନ୍ତବ୍ୟ ସ୍ଥଳ ଥିଲା। ଲୋଗୋ ଏବଂ ମିଡିଆରୁ ଲୁଚାଇ ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କ ଇଟାଲୀରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ଇଟାଲୀରୁ ଫେରିବା ପରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ତାଙ୍କ ବିବାହର ଏକ ବଡ ରିସେପ୍ସନ୍ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ବଲିଉଡର ଅନେକ ବଡ ତାରକା ଆସିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବଲିଉଡର ଭାଇଜାନର ସଲମାନ ଖାନ ଉତ୍ସ ସହ ସହମତ ହୋଇନଥିଲେ ତେଣୁ ସଲମାନ ଖାନ ଜାଣିଶୁଣି ତାଙ୍କୁ ରିସେପ୍ସନକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ। ହୋଇ ନ ଥିଲା କୁହାଯାଉଛି ଯେ ବିରାଟ କୋହଲି ସଲମାନଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ସଲମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଗୋଟିଏ କଥା କହିବାକୁ ପଡିଲା |

ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ସଲମାନ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଯୋଡି 2016 ମସିହାରେ ଫିମ୍ ସୁଲତାନରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି, ଉଭୟେ ଫିଲ୍ମରେ ଏହି ଯୋଡିଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ, ଉଭୟଙ୍କ ବନ୍ଧନ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ଅନୁଷ୍କା ସଲମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଡିଡ୍ କରିନଥିଲେ | ବିବାହରେ ଡାକ

ସୂଚନା ପାଇଁ, 2015 ରେ ସଲମାନ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବିରାଟଙ୍କ ବିଷୟରେ ଗୋଟିଏ କଥା କହିଥିଲେ, ଯାହା ବିଷୟରେ କୋହଲି ସଲମାନଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସଲମାନ ଏକ ଅଳଙ୍କାର ଦୋକାନ ଉନ୍ମୋଚନ ପାଇଁ ଦୁବାଇରେ ଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ସଲମାନଙ୍କ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସହ ତୁଳନା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସଲମାନ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ।

ସଲମାନ ଏହାକୁ ଖାରଜ କରି ବିରାଟଙ୍କୁ ମେଟ୍ରୋସେକ୍ସୁଆଲ୍ ବୋଲି କହିଥିଲେ, ମେଟ୍ରୋସେକ୍ସୁଆଲ୍ ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏ ଲୁକ୍ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଭାବନ୍ତି ଏବଂ ସପିଂରେ ଅଧିକ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତି ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ବିରାଟ ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଦେଖାଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହାର କାରଣ ଥିଲା | ଏହି ଅସନ୍ତୋଷ ହେତୁ ସେ ସଲମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ବିବାହକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିନଥିଲେ।